Wypełnianie wniosków o dotacje

Specjalizujemy się w profesjonalnym wypełnianiu wniosków o dopłaty unijne, sporządzaniu biznesplanów i opracowywaniu innych dokumentów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie – zadzwoń 694 668 186.

Wypełnianie wniosków o dotacje

Wypełnianie wniosków. Kilka słów o dotacjach

Unia Europejska od wielu lat wdraża projekty pomocy dla różnych działań w krajach członkowskich. Odkąd Polska, w 2004 roku, dołączyła do państw członkowskich, także Polacy mogą ubiegać się o pomoc unijną w postaci finansowego wsparcia dedykowanego celowi dotacji.
Każda osoba, która potrzebuje wsparcia w celu rozwoju własnego przedsiębiorstwa, jest początkującym właścicielem, czy doświadczonym rolnikiem, może ubiegać się o wsparcie finansowe. Oczywiście, jeśli spełnia warunki określone w wymaganiach dotyczących benificjenta danego programu i przygotuje odpowiednią dokumentację oraz złoży ją w wyznaczonym terminie.
Czy w tym przypadku wystarczy tylko samozaparcie?
By stać się osobą ubiegających się o dotację, należy wypełnić wniosek, dopełniając kilku formalności w odpowiednim urzędzie. Niestety wymogi biurokratyczne często stanowią zbyt dużą barierę, zniechęcając potencjalnego zainteresowanego już na początku drogi. Niezrozumiały język urzędowy, brak konkretnych informacji czy zbyt duża odległość do organów państwowych, to tylko nieliczne przeszkody, na które narzekają zainteresowani. Czy zatem szansa przepada? Nic bardziej mylnego! Można zwrócić się o pomoc do specjalistów!

Warto zatrudnić firmę doradczą

Warto zlecić usługę wypełniania wniosków profesjonalnej firmie. Przeszkolone zespoły od lat pomagają swoim klientom, z sukcesem, uzyskać fundusze z Unii Europejskiej. Specjaliści doskonale znają się na unijnych wymogach, na bieżąco śledzą zmiany w przepisach. Wiedzą, w jaki sposób stworzyć dokumentację, by przyniosła ona wymierny skutek finansowy. W razie problemów pomagają zgromadzić dokumentację lub przeredagowują to, co już sami zleceniodawcy zaczęli robić. Niejednokrotnie wystarcza tylko drobna korekta, kiedy indziej natomiast doświadczenie w podobnych zleceniach.
Firmy wypełniające wnioski o dotację unijną zapewniają fachową pomoc przy najbardziej skomplikowanej sprawie. Zapewniają zindywidualizowane podejście każdemu klientowi, ponieważ każdy przypadek ma swoje odrębne cechy, które muszą być brane pod uwagę. Dokładnie rozważają każde zlecenie z zachowaniem poufnych danych. W każdej niemal chwili są dostępni dla swoich zleceniodawców. W razie wątpliwości można im zadawać pytania lub umówić się na kompleksową konsultację. To bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie się rozwijać i korzystać z pojawiających się możliwości.
Dzięki firmie obsługującej udział w projektach można zaoszczędzić i czas, i nerwy. Fachowcy wezmą “pod lupę” każdą linijkę wniosku, skorygują lub uzupełnią co trzeba. Nie zwlekaj, dołącz do rzeszy osób korzystających z dotacji unijnych! Nie oglądaj się na innych, tylko zrób krok przed wszystkimi! Rozwiń swoją działalność za unijne pieniądze!

Najlepszą dla siebie dotację może już dziś znajdziesz na stronie https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl, a my pomożemy przygotować dokumentację.
Zapraszamy na stronę kontakt